HEAVEN'S SOLDIERS

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
HEAVEN'S SOLDIERS

4 participanți

    Clear in Guild !!!

    avatar
    willyrechinu
    Initiat
    Initiat


    Numarul mesajelor : 2
    Varsta : 31
    Localizare : SUA
    Data de inscriere : 02/03/2009

    Clear in Guild !!! Empty Clear in Guild !!!

    Mesaj  willyrechinu Mar Mar 10, 2009 7:11 am

    fratilor am stat putin si m-am gandit si zic ca ar trebuie sa mai curatam din guilda....pentru ca nu conteaza sa fim multi daca nu suntem uniti...multi din astia pe care ii avem in guilda sun cam noobi si propun ca inainte sa bagam pe cineva in guild ar trebui sa faca cerere pe forum...astept pareri
    avatar
    Lightstealer
    Initiat
    Initiat


    Numarul mesajelor : 4
    Varsta : 33
    Localizare : Romania
    Data de inscriere : 07/03/2009

    Clear in Guild !!! Empty Re: Clear in Guild !!!

    Mesaj  Lightstealer Mar Mar 10, 2009 7:00 pm

    De acord, cunosc si am chars in guilde cu aplicatii, si vreau sa spun k este o organizare mult mai buna, si nu se face atata misto de guilda, si dak e sa se faca aplicatie, nu "Nume" "Char" = accepted
    Luciferz
    Luciferz
    Initiat
    Initiat


    Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 28/01/2009

    Clear in Guild !!! Empty Re: Clear in Guild !!!

    Mesaj  Luciferz Mar Mar 17, 2009 6:14 pm

    am vazut aja cv pe un forum al unei guilde de la hoarda...CanesVenatici probabil multi dintre voi cunosc aceasta guilda k fiind cea mai bun de la hoarda dar sper k aja cv sa putem face shi noi la guilda noastra shi sa fie cea mai tare de la alianta.. este o propunere ff buna chestia cu cererea eu unul sunt de acord ajtept paririle celorlalti Cool bounce Laughing Twisted Evil
    Jolpheron
    Jolpheron
    Administrator
    Administrator


    Numarul mesajelor : 15
    Data de inscriere : 21/01/2009

    Clear in Guild !!! Empty Re: Clear in Guild !!!

    Mesaj  Jolpheron Mier Mar 18, 2009 9:04 am

    Si eu as vrea sa se intample chestiunea asta cu aplicatiile, cu cereri e intrare in ghilda, cu acceptarea numai celor buni in ghilda. Insa, avem o problema...NU AVEM SUFICIENTI MEMBRI. Atata timp cat anunt raid la SWP vineri seara incepand cu ora 20.00 si se prezinta 7-8 insi...din care 2-3 sunt aia noobi pe care i-ati tot pomenit voi...nu avem practic o ghilda in adevaratul sens al cuvantului..avem doar o comunitate mica de oameni care se ajuta intre ei. Asa ca daca ingreunam si mai mult procesul de acceptare in ghilda parerea mea e ca nu o sa mai crestem niciodata.

    Legat de "noobi": toti am fost noobi odata si odata. Parerea mea este ca daca vrem sa facem treaba (in sensul de crestere a ghildei,raiduri,pvp,etc.) nu ar trebui sa ne plangem de "noobi" ci ar trebui sa ii ajutam sa creasca. Asta insemana oferit de informatii, luat in raiduri, invatat tot felul de chestiuni tactice de joc, chiar si ajutatul cu bani sau iteme, in limita posibilitatilor si a bunului simt-chiar daca ne confruntam cu riscul ca acei oameni sa isi dea in petic si sa plece dupa ce "s-au ajuns". Bineinteles cei care vor sa fie invatati trebuie sa aiba o conduita exemplara, sa nu aiba "ciocu mare",etc.

    Cred ca toti intelegeti afirmatiile mele si n-as vrea comentarii rautacioase la tot ce am zis mai sus.
    Luciferz
    Luciferz
    Initiat
    Initiat


    Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 28/01/2009

    Clear in Guild !!! Empty Re: Clear in Guild !!!

    Mesaj  Luciferz Sam Mar 28, 2009 9:58 pm

    gg jolph ai dereptate la chestia cu noobi... toti am fost noobi odata:)) dar shi acum ink mai sunt multeeee de invatat anyway afirmatiile nu sunt rautacioase:D

    Continut sponsorizat


    Clear in Guild !!! Empty Re: Clear in Guild !!!

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 12:33 pm